Niebezpieczny incydent miał miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek, kiedy to kierowca samochodu marki Volkswagen Polo stracił kontrolę nad swoim pojazdem i przewrócił się na dach. Mężczyzna doznał licznych obrażeń i został natychmiast przetransportowany do najbliższego szpitala.

Wypadek wydarzył się 15 października około 23:20 na ulicy Kazimierza Wielkiego w Świdnicy. Kierowca VW Polo, z nieustalonych do tej pory powodów, stracił kontrolę nad kierownicą. Pojazd uderzył w krawężnik, następnie zjechał do rowu, po czym wyjechał z powrotem na jezdnię i przewrócił się. Informacje o tym tragicznym zdarzeniu przekazała młodszy aspirant Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Zaskakujące jest to, że zarówno w samochodzie, jak i przy poszkodowanym kierowcy nie znaleziono żadnych dokumentów pozwalających na ustalenie jego tożsamości. Czynności mające na celu identyfikację mężczyzny są nadal prowadzone. W konsekwencji tego dramatycznego wypadku droga była zablokowana przez kilka godzin.