Tym razem wspominamy o Karolinie Kaczmarek, młodej świebodziczance i zawodniczce Fighter Klub, która zdobyła brązowy medal na ogólnopolskich zawodach w Szczecinie.

3 listopada 2021 roku Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga oficjalnie pogratulował młodej zawodniczce sztuk walki – Karolinie Kaczmarek za zdobycie III miejsca na Turnieju Polish Fighter Champion im. Krzysztofa Pajewskiego. Karolina walczyła w kategorii do 55 kg – Kick Light. 

Ozga podziękował również trenerowi Arkadiuszowi Kaczmarkowi za wspaniałą pracę, jaką włożył w szkolenie młodej zawodniczki oraz za promocję Gminy Świebodzice na arenie krajowej. Gratulacje i upominek trafiły również do zawodnika Rafała Wójcika. Wszystkim należy się odpoczynek oraz życzenie chęci do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych sukcesów. Powodzenia!

Szczecińskie walki

23 października, w hali Szczecińskiego Domu Sportu zgromadziło się ponad 300 zawodników, między innymi z Gdańska, Szczecina, Poznania, Koszalina i Zielonej Góry. Odbył się Turniej Polish Fighter Champion, na którym spotkali się specjaliści i miłośnicy kickboxingu, karate, taekwondo i innych sportów walki. Jest to ważne wydarzenie dla każdego zawodnika i fana tych sportów. Walki odbywały się na zasadach kickboxingu PZKB w formułach: Low Kick, Light Kontakt i Kick Light.

W formule kick-light, w kategorii seniorów do 63,5 kilograma, najlepszy był Łukasz Wydro ze Smoka Toruń, choć nie musiał toczyć finałowej walki. Jego przeciwnik pod pretekstem złego samopoczucia zrezygnował z rywalizacji.

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów, niesłabnącej pasji oraz siły do dalszych treningów.