UM w Świebodzicach z wielką radością informuje o organizacji pikniku rodzinnego pod nazwą „Zakończenie Lata”. Jest to wydarzenie, na które zaproszone są całe rodziny, a jego celem jest integracja społeczności lokalnej i pożegnanie letniego sezonu. Impreza ta odbędzie się już w najbliższą sobotę, 16 września.

Początek pikniku jest zaplanowany na godzinę 15:00 i potrwa on do godziny 18:00, a miejsce, w którym się odbędzie, to boisko sportowe znajdujące się w miejscowości Ciernie. Na uczestników czeka wiele atrakcji: gry, konkursy i zabawy dla całych rodzin, strefa muzyczna pełna rytmicznych dźwięków oraz pokazy straży pożarnej, które z pewnością zrobią wrażenie na najmłodszych. Dodatkowo przewidziane są warsztaty artystyczne oraz wiele innych niespodzianek.

Ta radosna uroczystość będzie miała również ważny, charytatywny wymiar. W trakcie trwania pikniku uczestnicy będą mieli okazję wesprzeć leczenie małej Agatki Salamon, która z determinacją walczy o swoje zdrowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.