Ośrodek Pomocy Społecznej ogłosił nabór do nowo powstającego Klubu Senior + II w Świebodzicach, przy ul. Osiedle WSK 1. Planowana data uruchomienia zajęć to 1 czerwca.

Twoja babcia, dziadek nudzą się na emeryturze? Może warto ich zapisać do Klubu Seniora, który będzie organizować czas wolny na osób starszych. To świetna okazja do rozwoju, zabawy i poznania nowych ludzi. 

Warto zaznaczyć, że warunkiem uczestnictwa w placówce jest zamieszkiwanie na terenie Gminy Świebodzice oraz ukończenie 60. roku życia. Klub Senior + będzie przeznaczony tylko dla osób nieaktywnych zawodowo. Być może warto dołączyć do ponad setki zadowolonych seniorów, którzy przystąpili do programu i zostali uczestnikami Klubu Senior + w Świebodzicach?

Więc jeśli jesteś osobą nieaktywną zawodowo, masz ukończone 60 lat, jesteś mieszkańcem Gminy Świebodzice, chcesz aktywnie i w towarzystwie spędzać czas, rozwijać swoje pasje i pomóc sobie i innym, Klub Senior + to idealne miejsce dla ciebie!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Placówka może przyjść tylko 15 osób. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz liczbę przyjętych deklaracji, wszelkie dokumenty rekrutacyjne oraz informacje o zasadach funkcjonowania placówki można uzyskać w siedzibie Klubu Senior + w Świebodzicach przy ul. Osiedle Sudeckie 10, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod numerem 502-336-252.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać i złożyć w Klubie Senior + również po wcześniejszym o=kontakcie telefonicznym w celu umówienia się na spotkanie.