Sobotni wieczór 13 stycznia na długo utkwił w pamięci maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach. To właśnie tego dnia, na 114 dni przed terminem egzaminów dojrzałości, uczniowie mieli okazję celebrować bal studniówkowy. Wieczór ten obfitował w elegancję, urok i niewątpliwie stanie się źródłem wielu cennych wspomnień.

Całe wydarzenie rozpoczęło się od świętowania w Hotelu Księżyc zlokalizowanym w Świebodzicach. Na początek uczniowie dziękowali za wysiłek, który został włożony w ich edukację oraz organizację tego magicznego wieczoru. Podziękowania były skierowane do nauczycieli i rodziców, którzy nieustannie wspierali młodzież na drodze zdobywania wiedzy.

Dyrektor szkoły, Dorota Ciołek, zaprosiła wszystkich uczestników do zabawy i wspólnego zatańczenia poloneza. Uroczystość dopełniło wzniecenie toastu, wykonywanie pamiątkowych zdjęć oraz zaprezentowanie programu artystycznego. Każdy z tych elementów przyczynił się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery pełnej radości i beztroski.