W najbliższy weekend odbędą się dwa duże wydarzenia. Obie imprezy niosą ze sobą ważne wartości, ale również zabawę. 

W sobotę 11 września 2021 roku w Świebodzicach, będzie mieć miejsce akcja “Posprzątajmy Świebodzice” oraz Narodowy Dzień Sportu. Wydarzenia odbywają się w różnych godzinach, więc można wziąć udział w obu, niczego nie omijając! Nie zabraknie zabawy, atrakcji, a przede wszystkim edukacji. To kolejne imprezy, które integrują rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

Posprzątajmy Świebodzice

Akcja rozpocznie się o 10.30 na stadionie przy ul. Rekreacyjnej 1. Najpierw nastąpi rejestracja uczestników, a o 11.00 ogólne otwarcie imprezy. Wszyscy biorący udział w akcji zostaną nagrodzeni za wspaniałą odwagę i chęć wzięcia udziału w inicjatywie. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczną torbę, którą będzie mógł wykorzystać na wiele sposobów. O godzinie 14.00 będzie poczęstunek, odpoczynek oraz wspólne gry i zabawy.

Narodowy Dzień Sportu

Ogólnokrajowe święto, które odbywa się w większości polskich miast. Również w Świebodzicach, wszyscy miłośnicy sportu, zarówno uczestnicy, jak i kibice będą mieli okazji uczcić ten niesamowity dzień.

O godzinie 14.00 odbędą się zawody w wyciskaniu sztangi. Następnie będzie można zmierzyć się w konkursie “rodzinny strongman”. To wspaniała zabawa dla każdej rodziny. Nie obędzie się również bez innych gier, zabaw, atrakcji. Uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z różnymi klubami sportowymi.

Podczas wydarzenia odbędzie się akcja charytatywna “Świebodzice Miastem Serc”. Niech wszyscy tłumnie przybywają!