Czasem pojedyncze zdarzenie potrafi wywrócić nasz świat do góry nogami. Niestety również w ten negatywny sposób. Tragedia, która spotkała Panią Elżbietę – mieszkankę Cierni była tak samo niespodziewana.

15 czerwca bieżącego roku około 15.50, Pani Elżbieta, 40-letnia mieszkanka Cierni wyszła z domu, aby wyrzucić śmieci. Tak prozaiczna czynność wydaje się do tego stopnia nudna, a zarazem bezpieczna, że wydaje się, że nic złego nie może się stać. A jednak…  nikt nie przypuszczał, że w jednej z takich chwil może runąć cały świat. W tym momencie w Panią Elżbietę, wjechał rozpędzony, pijany kierowca.

Sprawcę wypadku zatrzymali świadkowie zdarzenia i przekazali organom ścigania, gdzie usłyszał zarzuty umyślnego spowodowania wypadku drogowego.

Pani Elżbieta doznała bardzo poważnych obrażeń, m.in. złamania kręgosłupa i urazu głowy. Teraz czeka ją długa i ciężka walka o powrót do zdrowia oraz dwójki dzieci, które czekają na nią w domu.

Zbiórkę środków na rehabilitację rozpoczęło Stowarzyszenie na rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej. Pomóc może każdy, dokonując dobrowolnej wpłaty. Zrzutka prowadzona jest na stronie zrzutka.pl.

Każdy komu nie jest obojętna tragedia Pani Elżbiety, może wpłacić chociaż symboliczną kwotę.