Ruszyły zapisy do edycji Miss Dolnego Śląska 2022. Finalistka konkursu będzie reprezentować region dolnośląski w wydarzeniu Miss Polski. Zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze przez miesiąc.

Miss Polski to wydarzenie, w którym od ponad 32 lat wybierana jest najpiękniejsza Polka. Z pewnością każdy bardzo dobrze zna ten konkurs.Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów. Niejedna dziewczyna marzy o tym, aby wystartować w konkurencji. Jak co roku, znów jest okazja!

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wysłać go bezpośrednio na maila: [email protected]. Termin zgłoszeń upływa 13 lutego 2022, czyli w okresie końca ferii zimowych.

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać poniższe warunki:

  • wiek od 14 do 27 lat (roczniki 1995-2008)
  • wzrost +167 cm
  • stan cywilny – bezdzietna panna
  • obywatelstwo polskie

Wyłoniona Miss Dolnego Śląska będzie reprezentantką regionu w konkursie Miss Polski. Następnie finalistki konkursu ogólnopolskiego zareprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

Uczestniczki będą miały okazję poznać wiele ciekawych osób z branży modelingowej oraz przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym.

Zwieńczeniem edycji 2022 będzie gala finałowa na Tarczyński Arena we Wrocławiu, która wstępnie zaplanowana jest na 21 maja 2022 roku. W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek konkursu, a łączna suma nagród przekroczy ponad 100 tys zł.

Powodzenia!