Na panią Grażynę Koropczuk czekała bardzo miła niespodzianka. Odchodzącą na emeryturę nauczycielkę odwiedził z bukietem kwiatów burmistrz Świebodzic. 

22 kwietnia 2022 roku sprawił Burmistrz Miasta Paweł Ozga złożył niespodziewaną wizytę odchodzącej na emeryturę pani Grażynie Koropczuk, nauczycielce oraz zastępcy dyrektora z 37-letnim stażem. Pani Grażyna ucząca na co dzień z wielkim zaangażowaniem i zapałem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 3 otrzymała od Burmistrza wielki bukiet kwiatów oraz słowa uznania. 

Burmistrz podziękował za wielkie zaangażowanie i trud włożony w edukację świebodzickiej młodzieży, nieustającą motywację wielu pokoleń do zdobywania wiedzy, empatię, niezwykłe wyczucie pedagogiczne oraz za uśmiech, którym obdarowywała pani Grażyna Koropczuk na co dzień. Burmistrz złożył również najlepsze życzenia na przyszłość, a przede wszystkim samych radości, dobrego zdrowia oraz spełnienia wszystkich planów. Grażyna Koropczuk serdecznie podziękowała za docenienie jej pracy i nie ukrywała swojego wzruszenia.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, w którym uczestniczyła także Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 3 Jolanta Styrna-Grossman oraz uczniowie. Na zakończenie wizyty zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Miejmy nadzieję, że pani Grażyna będzie miło wspominać te chwile.