Dzisiejszego dnia, w centrali Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, odbyło się spotkanie parlamentarzystów z PiS. Celem tego zgromadzenia było podsumowanie kończącej się kadencji oraz przedstawienie głównych kierunków programu wyborczego skierowanego do mieszkańców subregionu wałbrzyskiego. Zorganizowano także panel dyskusyjny z kandydatami na posłów i senatorów, jak również samorządowcami z tej okolicy. Przyjęcie propozycji i uwag od obecnych jest nadal możliwe drogą mailową.

Na spotkaniu w siedzibie „Invest Park” w Wałbrzychu pojawili się ministrowie Michał Dworczyk i Ireneusz Zyska, którzy mają zamiar ubiegać się o reelekcję (zajmując odpowiednio trzecie i czwarte miejsce na liście). Był tam również obecny Marcin Gwóźdź z Ząbkowic Śląskich, pierwszy na liście PiS do Sejmu RP w subregionie wałbrzyskim, a także Grzegorz Macko, aktualny wicemarszałek województwa dolnośląskiego, pochodzący ze Szczawna-Zdroju (piętnasty na liście).

Spotkanie było również okazją do zaproszenia innych kandydatów na posłów i senatorów, a także lokalnych samorządowców do wspólnej dyskusji. Pozwoliło to na podsumowanie realizacji obecnego programu wyborczego i przedstawienie propozycji oraz planów na następną kadencję dla subregionu wałbrzyskiego, w przypadku zwycięstwa PiS w nadchodzących wyborach.